Marka to podstawa

Marka Mistral jest doceniana

Znana i lubiana marka Mistral zrobiła światową karierę. Szczególnie sprawdza się w lecie, ponieważ produkuje doskonałe klimatyzatory ścienne, kasetonowe i kanałowe. Są one nieodzowne, gdy na dworze jest ogromny upał, a żyje się bardzo trudno. W Polsce można je nabyć od około dziesięciu lat i cieszą się dobrą opinią. Zainteresowanie jest duże, ponieważ ceny są atrakcyjne, a technologie zaawansowane. Mają nowoczesny wygląd, działają cicho oraz bardzo skutecznie. Są także efektywne energetycznie. Bardzo popularne inwerterowe klimatyzatory ścienne sprawdzają się mieszkaniach, domach, biurach, sklepach oraz restauracjach. Warto polecić taką markę z uwagi na wysoką jakość. 

Przykładowa wydajność techniczna marki jest taka: chłodzą ok. 2,6 kW na godzinę, a grzeją ok. 2,9 kW na godzinę. Ważą od 6,8 do około 25 kilogramów, zatem nie są to urządzenia przytłaczająco ciężkie. Można nabyć całe jednostki, czyli układy klimatyzacyjne dające szansę podłączenia do pięciu jednostek wewnętrznych. Są to systemy przypodłogowo-podsufitowe. Jednoski są estetyczne, pracują cicho, a ich cena jest niska. Klimatyzatory mogą chłodzić lub grzać, mogą działać jak wentylator. Mają timer, czyli można ustawić czas chłodzenia, nie każdy klient chce, aby klimatyzator działał non stop, niektórzy wolą nastawić chłodzenie od czasu do czas. Możliwe jest ustawienie temperatury, spełniającej życzenia klienta.

A zatem – klimatyzator – czy warto?

Warto, w lecie bez klimatyzacji ciężko wytrzymać w blokach z cegły i w domach. Są one nagrzane, a życie w upale nie spełnia niczyich oczekiwań. Lepiej chłodzić dom i dbać o jego wysokie parametry. Polacy chętnie nabywają klimatyzatory – mogą nabyć je na raty lub za gotówkę, płacąc przelewem lub przynosząc pieniądze do sklepu sprzedającego te urządzenia chłodzące. Firma zapewnia montaż oraz serwis klimatyzatorów, udziela także gwarancji na te urządzenia. Najpopularniejsze są klimatyzatory kasetonowe, jednak to klient wybiera typ urządzenia, które spełnia jego oczekiwania. Zachęcamy do zakupu doskonałego urządzenia, które na pewno podziała przez wiele lat. Gdy ulegnie awarii, wówczas klienci mogą zlecić naprawę i nadal użytkować taki klimatyzator.